top of page
moissanit3134.jpg

Poznaj moc Kamienia Księżycowego.

Kamień księżycowy to jeden z najbardziej niezwykłych minerałów na świecie. Charakteryzuje się "nieziemską", lunarną poświatą - zjawiskiem świetlnym określanym mianem adularyzacji. Emituje niebiesko-fioletową łunę światła, zmieniającą swoje położenie wraz z poruszaniem się kamienia.

moissanit2945.jpg

MAGIA KSIĘŻYCA

Kamień księżycowy od wieków uznawany jest za jeden z najsilniejszych talizmanów na świecie. Nazywany klejnotem intuicji i równowagi, posiada cały, szereg zastosowań. Używany jako amulet ochronny dla podróżnych, kamień szczęścia czy spełnienia życzeń. Silnie kojarzony z kobiecą/ matczyną energią, która dzięki intuicji poprowadzi Cię drogą przeznaczenia i pomoże osiągnąć sukces w karierze i miłości. Kamień księżycowy uważany jest również za kamień miłości, nie tylko ze względu na swoje nieziemskie piękno, ale również za swoje dobroczynne właściwości. To klejnot pasji i seksualności, który pomaga ukochanym zajrzeć w głąb serc i dostrzec bezwarunkową, wszechogarniająca miłość.

Odkryj tajemnicę kosmosu

ENERGIA KAMIENIA KSIĘŻYCOWEGO

Mistyczna energia zamknięta w kamieniach księżycowych pozwala osiągnąć wewnętrzny spokój i równowagę, a jego moc uzdrawia umysł i ciało. Kamień księżycowy to wciąż popularny talizman na świecie, uważany za przewodnika w wewnętrznej podróży.

NASZE PROPOZYCJE BIŻUTERII MOONSTONE

bottom of page