top of page
Projekt bez tytułu-51.png

We Are

MOISSANIT.pl

Moissanit.pl

Moissanit.pl was established for people appreciating beauty, quality, and style.

Our jewellery is manufactured of top quality moissanite stones VVS1, gold (14k - 585) and silver (real 925 sterling). 

Od 2019 roku tworzymy unikatową biżuterię z kosmicznym kamieniem, w której przekładamy to co ulotne w nieprzemijającą doskonałość, a wieczny blask naszych kamieni jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość naszej biżuterii.

Moissanit.pl powstał z myślą o ludziach ceniących piękno, jakość i styl. Na co dzień otaczamy się biżuterią. Robimy to z różnych powodów - pasji, tradycji, zawodu i przyjemności. Umiejętnie łączymy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie. 

Moissanity zafascynowały nas tak bardzo, że postanowiliśmy oddać się im bezgranicznie. Te wspaniałe kamienie przez lata skrywane były przez największe lobby diamentowe, aż do dziś. Moissanit to nie tylko ponadczasowe piękno i blask, ale również przyjazny środowisku minerał, który nie przyczynia się do dewastacji naturalnego ekosystemu.

 

Wszystkie Nasze produkty z moissanitami, posiadają punce Urzędu Probierczego w Warszawie oraz oryginalny Certyfikat jakości i autentyczności.

Świadczymy najwyższą jakość usług w najlepszej cenie. Wszystkie produkty robimy sami i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie wraz z najwyższą starannością, dlatego każdy wyrób ze złota dostępny na stronie www.moissanit.pl jest wykonywany na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi. To samo tyczy się nietypowych rozmiarów, opcji pozłocenia oraz wybranych produktów srebrnych z tą informacją.

Do każdego wyrobu otrzymują Państwo firmowy certyfikat jakości, dożywotnią gwarancję na kamień oraz rękojmie. Czas realizacji uzależniony jest od szczegółowych detali dla danego wyrobu i jest widoczny na stronie danego produktu. Prosimy o przemyślane zakupy. Robiąc zakupy w naszym sklepie akceptują Państwo                              

bottom of page