top of page

Biżuteryjne trendy na wiosnę 2020


 

Wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza to fakt…ale już zapowiada się fala ciepłych dni, a co za tym idzie? Zrzucimy z siebie ciężkie zimowe ubrania i damy się uwieść promieniom Słońca. Wiosna to też idealny czas na prezentowanie swojej biżuterii, która nie będzie już skrywana pod grubą warstwą ubrań, ale co i jak nosić, by wpasować się w najnowsze

trendy? Już zdradzamy!Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka

Naszyjnik

Ponadczasowa i uniwersalna klasyka jak zwykle nas nie zawiedzie. Idealne naszyjniki to takie, które przykują wzrok każdego. Jeśli lubimy blask i kamienie, zdecydowanie wystarczy nam jeden naszyjnik, jednocześnie subtelny, ale i robiący spektakularne wrażenie - tutaj moja propozycja...Idealne połączenie w zależności od pierścionka i kolczyków może być to stylizacja na co dzień, ale również i na liczne uroczystości.

Kolczyki

Zarówno fanki minimalizmu, jak i wyrazistego stylu znajdą coś dla siebie. Subtelne małe kamienie w promieniach Słońca wydobędą swój wspaniały blask, co nie tylko rozświetli naszą skórę, ale też nada nam niezwykłej elegancji w swej prostocie. Tutaj moja propozycja...W zależności od rodzaju metalu szlachetnego i wielkości kamienia jesteśmy w stanie dobrać stylizację na każdą okazję.

Pierścionki

W tym przypadku możemy zaszaleć! Wszystko jest dozwolone! Możemy łączyć srebro ze złotem kolorowe kamienie i style. Pamiętajcie jednak - musicie zachować równowagę, tak by nie przesadzić. Jeśli zdecydujemy się na jeden spektakularny kamień resztę dobierzmy delikatną, tak by nie zepsuć efektu nadmiarem zdobień. Jak chociażby w tym wydaniu…


Pierścionek w stylu bangle idealnie komponuje się z drugim bogato zdobionym pierścionkiem, stanowiącym główny element mojej stylizacji.

Tej wiosny dajmy się ponieść fantazjom i stwórzmy coś niepowtarzalnego.


78 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page