Idealny prezent na Walentynki
Zbliża się wyjątkowe i przepełnione miłością Święto - Walentynki. W tym dniu celebrujemy swoje uczucia z ukochaną osobą. To też idealny czas na obdarowanie naszej sympatii wyjątkowym prezentem, który za każdym razem będzie jej o nas przypominał.

Co zatem wybrać? Podpowiadamy - kobiety kochają biżuterię!


Biżuteria idealnym prezentem walentynkowym

Jak zatem wybrać idealną walentynkową biżuterię? Kluczem do sukcesu przy wyborze prezentu jest obserwacja naszej partnerki. Jaką biżuterię nosi na codzień, czy preferuje złoto czy srebro, czym kieruje się przy wyborze swoich dodatków. Na tej podstawie będzie nam łatwiej dobrać idealny prezent pasujący do codziennych stylizacji.


Jednym z najpopularniejszych wyborów są kolczyki, jeśli nasza partnerka ma przekłute uszy, wystarczy jedynie przyjrzeć się jaki rodzaj ozdób nosi najczęściej i wybrać coś, co wkomponuje się w jej gusta, mamy wówczas pewność, że prezent będzie trafiony.


Łańcuszki i bransoletki

Doskonałym i uniwersalnym prezentem na walentynki są również bransoletki lub łańcuszki. Tego typu biżuteria w minimalistycznym wariancie będzie doskonała do noszenia na codzień. Najpopularniejszym modelem tego typu biżuterii są tzw. celebrytki, czyli cienkie łańcuszki z jedną delikatną przywieszką, dzięki czemu nie będą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu i mogą być noszone zawsze i wszędzie.


Pierścionki

Zaręczyny to szczególny dzień, który wymaga wyjątkowej oprawy, a nie ma bardziej romantycznego dnia niż dzień zakochanych - Walentyki. Oświadczyny to z pewnością wyjątkowy i szczególny dzień, dlatego musi być dopracowany do perfekcji, tak samo, jak wybrany przez nas pierścionek, w końcu to pierścionek na całe życie. Zatem jeśli szukamy idealnego pierścionka, musimy skupić się przede wszystkim na preferencjach naszej wybranki, czy woli białe, czy może żółte złoto. Jaki fason pierścionków podoba się jej najbardziej - klasyczne z jednym kamieniem, czy może nowoczesne przyozdobione mniejszymi kamieniami typu Halo ring.

Walentynki to z pewnością najbardziej przepełniony miłością dzień w roku, dlatego warto poświęcić więcej uwagi przy wyborze idealnego prezentu, który zachwyci naszą ukochaną.

 

Nie wiesz jaki rozmiar pierścionka wybrać? Sprawdź, jak sam możesz zmierzyć rozmiar palca w naszym artykule: https://www.moissanit.pl/post/czy-wiesz-jak-prawidłowo-dobrać-rozmiar-pierścionka
109 wyświetleń0 komentarzy