top of page

Lista Noworocznych postanowień dotyczących biżuterii.
Nowy Rok to świetna okazja, by skupić się na uporządkowaniu wielu spraw i wprowadzeniu nowych lepszych nawyków do swojego życia. Z tej okazji my również postanowiliśmy, przygotować Naszą listę postanowień noworocznych, z obszaru, który znamy najlepiej - biżuterii. Oto lista Naszych kluczowych 6 noworocznych postanowień dotyczących biżuterii.


1. Zrób porządek w swojej biżuterii. Większość z nas posiada liczną biżuterię, której już nie nosi, bo wyszła z mody bądź jest niekompletna. Nowy Rok to idealny moment na jej uporządkowanie. Jeśli posiadasz niekompletną lub uszkodzoną biżuterię możesz zabrać ją do przetopienia u jubilera, a z niej stworzyć zupełnie coś nowego, co bardziej przypadnie Ci do gustu. Pozostałą biżuterię zabezpiecz, tak by nie uległa zniszczeniu. Dobre przechowywanie biżuterii jest podstawą, aby nasze błyskotki zawsze były piękne i wyglądały jak nowe.

2. Dbaj o swoją biżuterię. Czyść swoją biżuterię regularnie, zapobiegnie to osadzaniu się nieestetycznych osadów czy blaknięciu biżuterii. Jeśli Twoja biżuteria jest lekko zabrudzona, możesz to robić domowymi sposobami, suchą szmatką do polerowania biżuterii i ciepłą wodą z mydłem. Jeśli zabrudzenie jest mocne najlepiej udać się do specjalisty.

3. Stwórz swoją bazę biżuteryjną. Każda z nas powinna mieć kilka swoich ulubionych kompletów biżuterii, pasujących do wszystkiego, niezależnie od okazji. Najlepiej postawić na klasykę, z wysokiej jakości metali takich jak złoto lub srebro. Delikatne celebrytki, kolczyki sztyfty np. z moissanitem i chociaż jeden pierścionek bardziej lub mniej zdobiony. Taki zestaw zawsze będzie gwarancją udanej stylizacji.

4. Zainwestuj w egzemplarz unikatowej biżuterii, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Wysokiej jakości biżuteria, może sprawić, że poczujemy się jak milion dolarów. Dlatego, jeśli nie posiadasz jeszcze tego typu biżuterii, czas to zmienić! Pomyślisz sobie…..Ale luksusowa biżuteria jest bardzo kosztowna - nic bardziej mylnego. Aktualnie na rynku jest dostępnych masa różnych kamieni syntetycznych niczym nieodbiegających od naturalnych, a nawet czystszych i bardziej ekologicznych w procesie ich wytwarzania. Także diamentowy blask jest w zasięgu Twojej ręki. Wybierz swoją wymarzoną biżuterię, tak byś czuła się w niej wyjątkowo i sprawiała Ci radość.

5. Kupuj biżuterię od Polskich projektantów. Szukasz wyjątkowej biżuterii, wybierz Polskich projektantów. Polska biżuteria zachwyca nie tylko wysoką jakością wyrobów, ale również niepowtarzalnymi wzorami. Jesteśmy w stanie sprostać każdym gustom i stworzyć coś unikatowego dla Ciebie.

6. Kupuj biżuterię online. Zakupy przez internet niosą za sobą wiele korzyści. Z Naszej bogatej oferty na stronie www.moissanit.pl możesz wybierać w dowolnym miejscu i porze, bez wychodzenia z domu. Ponadto oferujemy bezpieczne i różne formy płatności tak, by było Ci jeszcze wygodniej. Możesz również skorzystać z kuponów rabatowych na kolejne zakupy, a przesyłka zawsze jest u Nas bezpłatna.

Nowy Rok to idealny czas na odświeżenie swojej kolekcji biżuterii i uzupełnienie jej w nowe modele. Warto poszukać jej w sklepach internetowych często oferujących unikatowe wzory w bardziej przystępnych cenach. To czas by wprowadzić Noworoczne postanowienia w życie!

126 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page