top of page

USŁUGA PROJEKTOWANIA

Mamy przyjemność zapewnić jedną z najbardziej przystępnych cenowo usług projektowania biżuterii na zamówienie w Polsce. Pomożemy Ci w zaprojektowaniu unikalnego wzoru pierścionka lub innej dowolnej biżuterii z moissanitem. Wyślij nam zdjęcie lub rysunek pożądanego przedmiotu, a my zajmiemy się resztą.

Aby uzyskać indywidualną wycenę projektu, prosimy o kontakt wraz ze zdjęciami i informacjami o pożądanym pierścionku. Wówczas przygotujemy indywidualną wycenę biżuterii na zamówienie.

W zapytaniu prosimy podać:

- masę i kształt centralnego kamienia

- rodzaj kamieni bocznych

- rodzaj kruszcu

- rozmiar

- zdjęcia biżuterii jaką chcielibyście uzyskać.

Po akceptacji wyceny i wpłacie, przystąpimy do wykonania projektu 3D. Gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci e-mail z zrzutem projektu do zatwierdzenia. W tym momencie, jeśli pojawią się drobne porządane zmiany, zostaną one wprowadzone i rzut ponownie zostanie wysłany do ostatecznej akceptacji. Tym sposobem masz 100% pewność, że pierścionek będzie dokładnie taki jaki sobie wymarzysz.

Wstępny proces projektowania trwa zwykle ok. 7 dni roboczych. Natomiast cały proces przygotowania takiego zamówienia ok. 30 dni.

Po ostatecznej akceptacji projektu, przystępujemy do jego realizacji. Proces zrobienia form, odlewu, obróbki oraz osadzenia kamieni trwa do ok. 30 dni w zależności od ilości bieżących zamówień.

Poniżej kilka naszych ostatnich, niestandardowych realizacji:

bottom of page