Moonstone

Zakochaj się w biżuterii unikatowej jak Ty!

Moonstone - odkryj magię zamkniętą w najnowszej kolekcji biżuterii od Moissanit.pl z wyjątkowym, naturalnym kamieniem księżycowym. 

Moonstone

Kolekcja Moonstone to jedyna taka w Polsce biżuteria z autentycznym, naturalnie opalizującym kamieniem księżycowym. 100% autentyczność gwarantują niewielkie inkluzje (zamknięte w środku minerały), dzięki czemu każdy kamień jest wyjątkowy tak samo, jak Ty! 

Kamień księżycowy jest jednym z najbardziej, niesamowitych minerałów.  W promieniach Słońca jego  "nieziemska" fioletowo - niebieska poświata - emituje lunarny blask inspirowany księżycem.  Sam kamień utożsamiany jest z żeńską siłą i intuicją. 

Nasza biżuteria powstała z myślą właśnie o świadomych i silnych kobietach, aby w tej symbolicznej, ale jakże pięknej formie wiedziały, że zawsze towarzyszy im ta iskra magii. 

MAGIA KSIĘŻYCA

Tajemniczy niczym księżyc posiada mistyczny dar.  Czczony w wielu krajach, od wieków traktowany jako niezwykły talizman szczęścia. Nasze kamienie MOONSTONE to kawałek magii księżyca, który możesz mieć zawsze przy sobie.

LUNARNA POŚWIATA

Podobnie jak mleczny księżyc, minerały MOONSTONE posiadają perłową poświatę, która muskana światłem ujawnia tajemniczy blask, który zmienia położenie za każdym razem, gdy kamień jest poruszany.

BESTSELLERS